حمل و نقل و بازگشت

   محموله بسته شما

   بسته ها معمولاً ظرف 2 روز پس از دریافت وجه ارسال می شوند . بعضی از قفسه ها بدلیل کم مصرف بودن در انبار موجود نمی باشد و باید مخصوص سفارش شما تولید شود این نوع سفارش ها معمولا ظرف 4 روز کاری آماده می شوند.

   روش های تحویل کالا

   1 - تحویل در انبار : کالا در انبار کارخانه تحویل شما می شود و روش ارسال و هزینه های ارسال به عهده شما می باشد. معمولا انبار قفسه های فروشگاهی در مشهد - انبار استند های آجیل و خشکبار آکاربو در تهران - انبار استند های آجیل و خشکبار ایرانی در اصفهان می باشد

   2 - ارسال رایگان  : در صورتی که مبلغ خرید بالای 1 میلیون تومان باشد کالای شما از انبار کارخانه ، توسط باربری به اولین باربری نزدیک به شما ، رایگان ارسال می شود. دریافت کالا و هزینه های آن از باربری مربوطه ، به عهده شما می باشد

   3 - پس کرایه ( پرداخت کرایه در مقصد ) : کالا را برای شما ارسال میکنیم ، کرایه حمل را زمان دریافت سفارش پرداخت نمایید- مبلغ توسط شرکت مربوط ( پست ، تیپاکس ، باربری پایانه مسافربری ، بابری )  مشخص می شود. شما می توانید نحوه ارسال را به ما پیشنهاد دهید.

   4 - پیش کرایه : هزینه ارسال محاسبه شده ، با انتخاب این گزینه هزینه ارسال به فاکتور شما اضافه می شود. کالا را  بسته بندی و به آدرس شما ارسال می کنیم.

   5 - تیپاکس : هزینه ارسال توسط تیپاکس محاسبه شده و بر روی فاکتور شما اضافه می شود . کالا در آدرس شما ( مناطق تحت پوشش تیپاکس ) تحویل داده می شود.